wtorek, 26 marca 2013

(63)

Hi !
Zrobiłam wreszcie trochę więcej matmy z czego bardzo się cieszę ^^
Czy wy też tak miewacie, że czym więcej zrobicie tym więcej macie
motywacji do następnych zadań ?
Już w czwartek do szkoły, a ja nie mogę się po chorobie odzwyczaić od spania do 10 ;p
Dzisiaj obejrzałam Hotel Transylvania - spoko bajka :3
Oprócz tego posprzątałam w pokoju i poczytałam ,,Anie z Avonlea".
Najgorszy jest ten śnieg, właściwie w ani jednym procencie nie komponuje się z tym
słońcem i niebieskim niebem ! >.<
Czy to też was denerwuję ? Mnie bardzo !
Mam jeszcze inne pytanie : Co sądzicie o pastach wybielających ?
Moje zęby to jeszcze nie całkowita porażka i jakoś nie zamierzam takowej nabywać, ale
ciekawa jestem waszych opinii. 3 czerwca wreszcie dostanę aparat, mam nadzieję, że trochę
wyrówna moją przerwę między zębami. Wiem wiem nie widać jej prawie i nie wygląda na
taką ,,ala Tomasz Karolak ", ale oprócz tego w pewnych miejscach zęby zachodzą mi na siebie
i powinnam to jakoś wyrównać :3


poniedziałek, 25 marca 2013

(62)

Hay ♥
Czujecie Wielkanoc ?
Ja bardzo - już niedługo pieczenie ciast, malowanie jajek, strojenie koszyczka :3
Mam też ogromną nadzieję, że zmiana bloga jest zmianą niebiańską, lub chociaż zmianą na lepsze.
Niedługo zamierzam zaprezentować Wam moją sukienkę, a właściwie mój strój na niedzielne śniadanie.
Jestem ostatnio zmęczona, nawet nie wiem czym ?





sobota, 23 marca 2013

(61)

Hi ! ♥
Nie wiem jeszcze kiedy ukarze się wersja koka z wypełniaczem :(
Nie załamujcie się hahaha xd
Już dzisiaj o 20:30 wyłączamy światło, nie wiem czy wytrzymam godzinę ;)
Cały czas ostatnio gadam na skype, nawet z 5 osobami naraz , tyle, że bez kamerek :(
Dzisiaj , krótko bo przepisuję zeszyt od anglika ;p
Koncert Biebera ? Sądzę że nie przepadam, ale nic do niego nie mam :>
Pa pa ♥



niedziela, 17 marca 2013

(56)

Hi !♥
Sobota jakoś mi przeszła, przepisałam wszystkie zeszyty, poczytałam odrobiłam trochę matmy, poskypowałam, jeśli można to tak określić C:
Dzisiaj niedziela, a ja siedzę i gram w głupią świnie jakiś 80 raz i rozmawiam z Matyldą.
Ma szczęście, bo idzie jutro do szkoły, w czasie choroby nawet się za szkołą stęskniłam.
Kaszel, jednak nie pozwala mi iść do szkoły, zapewne pójdę dopiero w czwartek albo następny poniedziałek. Omija mnie konkurs z niemieckiego ! :C
Dobra idę czytać ,,Anię z Zielonego Wzgórza" i cieszyć się końcówką weekendu ;)




wtorek, 12 marca 2013

(51)

Hei
Myślę, że podoba się nowy wystrój bloga ?
Mi tak, ale jeszcze jestem chora i jakoś nie zbieram się na pójście do szkoły :)
Dzisiaj czytałam ,,Odyseje", próbowałam grac 
w warcaby, a teraz komentuję wasze blogi, bo na to 
często brakuje mi czasu, a wiem jakie to dla niektórych cenne. 
Wczoraj dzień przeszedł mi na gadaniu z przyjaciółmi, 
śmianiu się i graniu w jakąś dziwną grę ze świnią 
(męczymy się z Matyldą i z tą grą już 6-7 dni). 
Właściwie to chyba na tyle :) Pa pa



poniedziałek, 11 marca 2013

(50)

Jestem chora :C
Jakie są tego plusy, a jakie minusy  ?

     ♥ nie chodzenie do szkoły
     ♥ kaszlanie z Matyldą 7 godz. przez skype dziennie
     ♥ słuchanie fajnej muzyki


  • - kaszlanie , kichanie itp...
  • - bolący od wycierania nos
  • - zaległości w szkole
Muszę do tego pic syrop i szałwie ... Śnieg znowu pada, buka nie próżnuje i poszło by się na dwór, i porzucać śniegiem :C
Nie wstawiam wam mojego brzydkiego chorobowego zdjęcia ;)
Pa pa
Macie muzyczke XD

sobota, 2 marca 2013

(46)

Hej :3
No to mamy marzec właściwie od wczoraj ♥
Dzisiaj chciałabym zaprezentować  Wam bloga czterech dziewczyn Anity ,Dominiki,Angeliki i Gabrysi. Blog  bardzo mi się podoba, jest ciekawy, przyjaciółki wstawiają tam stylówki i piszą o swoim życiu :)
Zapraszam : ourstyle-bff.blogspot.com
Może jeszcze nie wspominałam, ale uczestniczę w konkursie ,,SPRACHDOKTOR" z niemieckiego. Jest już za jakieś 2 tygodnie, więc muszę się uczyć żeby nie zawieść innych.W tamtym roku byłam setna w całej Polsce, a 3-4 w szkole. Trochę marnie,ale i tak się cieszę, bo osoby z mojej klasy miały wyniki po tysięczne w Polsce ;)
Do tego zajadam płatki i cieszę się z weekendu.
Wstawiam fotkę  dzisiejszego nieba I PŁATKÓW XD♥