wtorek, 30 kwietnia 2013

Majówkaaaa ♥

Jeeeej jest majówka ! Moja głowa jest cała pomysłów od  
jazdy na rowerze po filmowe wieczory !
Będę oglądać angielskie filmiki na YouTube, oglądać haule, 
czytać książki, piec ciasteczka, spotykać się z przyjaciółmi, chodzić na spacery z psem i pisać listy ! ^^
Jest tego tak dużo, że chyba nie zdołam tego wypisać.
 Potrzebowałam takiego luzu i przerwy od szkoły, bo ile można wkuwać matematykę ?!
Będę miała też więcej czasu na komentowanie waszych blogów i odpisywania na meile.
To lecę zrobić coś innego :P
Udanej majóweczki  XD
Baaaay  



wtorek, 9 kwietnia 2013

Dumb Ways To Die

Hei !
Dzisiaj dośc krótki post, bo niestety, ale dziś był dla mnie najcięższy dzień w szkole .
Od 8.00 do 15.10
Ehh w piątek znowu będziemy na w-f tańczyć poloneza *.*
W każdym razie zamierzam Wam przedstawić ,,Dumb Ways To Die"
Są to właściwie sposoby umierania przedstawione w zabawny i słodki sposób.
W tle leci wesoła piosenka, a kolorowe fasolki , palą się , wpadają pod pociągi i samochody.
A o to ,,Dumb Ways To Die " !
Moja ocena ? 1000/ 100 & ^^




poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Post Tematyczny - Sen :3

Hei !
Bez snu nie da się żyć ?
Zdecydowanie tak !
Rekord w niespaniu pobił Tyler Shields, nie spał 40 dni,  czyli 968 godzin.
Ale my mówiąc szczerze już po - 1 nie przespanej nocy czujemy się jak umarli.
Sen – stan czynnościowy ośrodkowego układu nerwowego, cyklicznie pojawiający się i przemijający w rytmie około dobowym, podczas którego następuje zniesienie świadomości (z wyjątkiem świadomego snu) i bezruch. Sen charakteryzuje się ustępowaniem pod wpływem czynników zewnętrznych
Ja ostatnio nie mogę spać, dlatego jest ten post :3
Co może powodować brak  snu ?
- brak magnezu
-  nerwica
- niedotleniony mózg 
Ostatnio nawet gdybym położyła się o 21 nie mogę zasnąć do jakiejś 2-3 .
Koszmar, walanie się po łóżku, przewracanie, chodzenie co 15 min. do łazienki.
Co może temu zaradzić ?


  • Więcej spacerów i ruchu, pod wieczór będziemy zmęczeni
  • Wywietrzony pokój 
  • Wypicie kakaa na noc, lub po prostu szklanki mleka
  • Odprężenie się, rozluźnienie ramion
  • Wygodne, ale twarde łóżko
  • Nie próbowanie zasnąć na sile 
  • Miec czyste sumienie, bo gdy się coś zrobi od razu, zamiast pójść spać myślimy
To są przynajmniej moje rady :)
Może Wy jakieś macie ? Piszcie w komentarzach lub na mail mrsagaxd@yahoo.pl